Magdalena Bukowska

Magdalena Bukowska

założyciel, zarządza działem PR

Założycielka jednej z pierwszych w Polsce firm zajmującej się marketingiem usług prawnych. Specjalizuje się w PR i sprzedaży usług profesjonalnych. Ma wieloletnie doświadczenie dziennikarskie, pracowała m.in. w dziennikach „Puls Biznesu”, „Gazeta Prawna” i „Rzeczpospolita”. Jest autorką kilkudziesięciu artykułów i wywiadów ze znanymi ludźmi świata biznesu. Prowadziła stałą rubrykę porad w jednym z pism dla kobiet. Współpracowała z telewizją i radiem.

Była redaktorem naczelnym dwutygodnika w Wydawnictwie Difin. Przeprowadziła szereg kampanii promocyjnych dla klientów. Wykonała akcje promocyjne dla ponad 50 kancelarii prawnych. Jest pomysłodawczynią i wydawcą raportów branżowych. Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego.

602 754 711
m.bukowska@media4business.pl

Poznaj resztę zespołu

Agnieszka Wieczorek

zarządza działem finansów

Właścicielka firmy doradztwa i pośrednictwa finansowego. Pracowała także jako specjalista marketingu, reklamy i organizacji wizerunku firmy, pełniła funkcję prezesa zarządu w spółce prawa handlowego. Przez wiele lat zajmowała się zawodowo analizami i oceną ryzyka kredytowego w bankach uniwersalnych i banku specjalistycznym jako między innymi zwierzchnik departamentu . Współautorka i inicjatorka wielu procedur bankowych.

Jest doświadczonym specjalistą w dziedzinie pozyskiwania finansowania dla firm różnej wielkości i segmentów. Dzięki wiedzy o prowadzeniu przedsiębiorstwa i pracy w sektorze finansowym potrafi znaleźć wspólne interesy różnych firm i umiejętnie je kojarzyć w drodze do współpracy. Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie.

Anna Mackiewicz

szkolenia dla firm, rekrutacja

Od kilkunastu lat zajmuje się tematyką zarządzania zasobami ludzkimi. Pracowała jako konsultant w renomowanych firmach doradztwa personalnego (SMG/KRC Human Resources i Take it). Współtworzyła pierwsze w Polsce narzędzia do badania i oceny kompetencji pracowniczych. Tworzy systemy oceny pracowników.

Jako samodzielny konsultant prowadzi rekrutacje i selekcje kandydatów na stanowiska każdego szczebla, audyty menedżerskie dla firm, koordynuje i wdraża projekty restrukturyzacji pionów sprzedażowych, realizuje oceny kompetencji metodą Assessment/ Development Center (wzięła udział w ponad 500 sesjach Assessment/Development Center). Pracuje indywidualnie z menedżerami przy projektowaniu ścieżek kariery.

Prowadzi szkolenia i warsztaty z zarządzania kapitałem ludzkim dla kadry kierowniczej i menedżerów oraz ogólnorozwojowe dla pracowników firm. Główni klienci: ING Usługi Finansowe, ING Bank Śląski, BPH, Warta KBC, PZU Życie, PKO BP, ITI, Polkomtel, Gaz System, ARR, Auchan, Real, Panasonic, Telekomunikacja Polska., Boiron, Astellas, Polpharma, Nokia, Eurobank, BZ WBK, NFZ, Zakłady Chemiczne Luboń, Oxford University Press, Pracuj.pl, Johnson&Johnson, Polpharma.

Danuta Hernik

specjalista ds. relacji z mediami

Dziennikarka i redaktor z wieloletnim doświadczeniem. Pracowała m.in. w takich wydawnictwach jak Bauer, Puls Biznesu, Prószyński Media. Prowadzi warsztaty edytorskie. W ramach własnej agencji dziennikarskiej współpracuje z wieloma wydawnictwami i pismami fachowymi. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Marlena Gałczyńska

identyfikacja wizualna, projekty graficzne, strony internetowe

Jest duńską multimedia designerką. Projektuje i programuje strony internetowe, zajmuje sie tworzeniem grafiki komputerowej. Wiele lat była związana z polskim rynkiem medialnym, pracowała między innymi w Pulsie Biznesu i magazynie Forbes. Obecnie jest związana z duńskimi agencjami projektowymi i graficznymi. Ukończyła politologię na Uniwerytecie A. Mickiewicza w Poznaniu, Integrację Web – w Kopenhaskiej Szkole Technicznej (specjalizacja PHP) oraz Multimedia Design na Zealand Institute of Business and Technology.

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie!

Zapoznaj się z naszą ofertą.

CHCĘ POZNAĆ OFERTĘ!

Dotychczas mieliśmy przyjemność pracować dla