POZNAJMY SIĘ!

Dowiedz się kim jesteśmy i jakimi wartościami się kierujemy.

Jesteśmy wyjątkowi – mamy do zaoferowania znacznie więcej niż typowa agencja public relations, bo nasze doświadczenie wyrasta z połączenia know how kilku firm. Wiemy nie tylko jak pokazać działalność Klienta w mediach z najlepszej strony, umocnić jego pozytywny wizerunek, zadbać o wzmocnienie marki. Możemy także przeprowadzić dla niego badania satysfakcji klienta, analizy finansowe, zaproponować mu dobry kredyt, zorganizować szkolenia i rekrutację. Zaplanujemy, zorganizujemy i wypromujemy spotkania i konferencje. Zajmiemy się jego obecnością w internecie oraz identyfikacją graficzną jego firmy.

Sięgamy po nasze wieloletnie doświadczenie, ale także stosujemy nowatorskie pomysły. Podchodzimy do zadań kreatywnie, stale poszukujemy nowych narzędzi PR, wciąż bogacimy naszą wiedzę o finansach i promocji. Podchodzimy indywidualnie do każdego zadania, do każdego partnera.

W naszych szeregach pracują ludzie z doświadczeniem dziennikarskim, którzy znają tajniki mediów i potrafią rozmawiać z ludźmi mediów. Są wśród nas ekonomiści, którzy wiedzą jak wesprzeć firmę w kryzysie i jak nią zarządzać na co dzień. Nasi specjaliści HR przeprowadzą rekrutację i szybko znajdą odpowiednich trenerów do szkoleń dla pracowników.

Pracujemy razem, dzielimy się wiedzą i razem cieszymy z każdego sukcesu.

Zapraszamy do współpracy!

JESTEŚMY EKSPERTAMI Z

Doświadczeniem

GWARANTUJEMY 100%

Kreatywności

NASZE DZIAŁANIA SĄ

Skuteczne

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?

Porozmawiajmy! Napisz do nas lub zadzwoń.

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie!

Zapoznaj się z naszą ofertą.

CHCĘ POZNAĆ OFERTĘ!

Dotychczas mieliśmy przyjemność pracować dla