W ramach promocji w internecie oferujemy

Media w internecie

Zapewniamy opracowanie informacji prasowych o firmie, produkcie lub usłudze i ich publikacje w odpowiednio dobranych portalach i wortalach. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w pracy w czołowych ogólnopolskich portalach, doskonale wiemy, jak powinna być skonstruowana informacja i jakie powinna zawierać hasła, aby zainteresowała internautów. Prowadzimy również internetowe biura prasowe.

Social media

Zakładamy i prowadzimy strony firmowe i Fun Pages w serwisach społecznościowych. Utrzymujemy aktywną komunikację z użytkownikami, komentujemy wybrane zagadnienia, rozbudzamy ciekawość tematu, ożywiamy relacje, Nasz zespół doradza jak trafić do istniejących już  społeczności w sposób, który zainteresuje użytkowników oraz pomoże zbudować grupę fanów wokół marki czy produktu. Tworzymy strategię angażowania fanów.

  • Opracowujemy strategię aktywności na Facebook.com
  • Budujemy Fan Page firmy (avatar, strona startowa)
  • Tworzymy aplikacje, z wykorzystaniem narzędzi Facebook
  • Planujemy kampanie reklamowe na Facebooku i zarządzamy nimi
  • Organizujemy akcje społecznościowe na Fan Page’u klienta
  • Prowokujemy internautów do rozmów na Fan Page’u klienta
  • Dodajemy posty na tablicy Fan Page.

Marketing szeptany

Prowadzimy kampanie marketingu szeptanego na forach internetowych, w portalach społecznościowych i serwisach mikroblogowych.

Portale i firmowe strony internetowe

Projektujemy, budujemy i kompleksowo obsługujemy strony i portale firmowe. Opracowujemy koncepcję graficzną i merytoryczną. Przygotowujemy teksty i optymalizujemy je pod kątem SEO. Aktualizujemy treści, dodajemy zdjęcia, filmy itd.

Blogi

Zdecydowana większość firm posiada stronę internetową? A to oznacza że konkurencja również ją ma. Dlatego, aby się wyróżnić, warto prowadzić blog firmowy. To doskonały sposób wyprzedzenia konkurencji, wyjścia na pozycję lidera rynku i eksperta w swojej dziedzinie, oraz komunikowania się z klientami.

Projektujemy, tworzymy i prowadzimy blogi firmowe. W zależności od potrzeb klientów i ustalonej z nimi strategii.

E-mail marketing

Aby zwiększyć efektywność wiadomości rozsyłanych do potencjalnych klientów, należy stworzyć wartościową informację e-maila i odpowiednio sformułować temat. Ciekawa zawartość i odpowiedni dobór słów zachęca odbiorców do zapoznania się z treścią. Zwykła informacja reklamowa, może zostać potraktowana jako spam i zostanie usunięta, a co gorsze nieprzemyślana akcja mailingowa może zniechęcić potencjalnych odbiorców. My potrafimy to zrobić dobrze.

Tworzymy newslettery (treść i szata graficzna). Przeprowadzamy kampanie mailingowe.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?

Porozmawiajmy! Napisz do nas lub zadzwoń.

Sprawdź jak jeszcze
możemy pomóc Twojej firmie!

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

CHCĘ POZNAĆ OFERTĘ!

Dotychczas mieliśmy przyjemność pracować dla